Скільки витратить з бюджету полтавська мерія на власний піар

На наступній сесії Полтавської міської ради на розгляд депутатів буде винесено проєкт рішення про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтава на 2020 рік. Про це пише “Коло”.

Згідно з оприлюдненим документом, на цю статтю втрат планують витратити 4 мільйони 998 тисяч гривень. З них, по 49 тисяч отримають ТОВ «Студія місто» (телеканал «Центральний») та ФОП Могила І.Л.

А от рекламне агентство, яке отримає решту суми,  а це 4 мільйони 900 тисяч, буде визначено після проведення торгів в межах відповідного тендеру.

Зауважимо, ФОП Могила Ірина Леонідівна зареєстрований 13  грудні 2018 року, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. І вже за декілька днів після реєстрації отримав перше замовлення на висвітлення діяльності влади Полтави.

Ще один цікавий момент: полтавка з таким же прізвищем згадується в переліку працівників полтавського рекламного агентства, яке очолює депутат Полтавської міськради Юрій Бойко (його пов’язують із сайтом «0532.ua», який отримує кошти на висвітлення діяльності полтавської міської влади).

Зауважимо, у 2019 році на власний піар полтавська влада витратила менше – близько двох мільйонів гривень. З них понад півтора мільйона виділили на передплату «Полтавського вісника». Перед новим 2019-м роком депутати виділи «Полтавському віснику» 199 тисяч гривень. Загалом же протягом останніх восьми років на «Полтавський вісник» виділили із міського бюджету понад 7 мільйонів гривень

Ще 597 тисяч заплатили за висвітлення своєї діяльності у ЗМІ. При цьому, в попередніх роках на цю статтю витрат з бюджету міста йшло до трьох мільйонів.