Чоловікові, який напідпитку зарізав знайомого, присудили 9 років позбавлення волі

Київський районний суд Полтави виніс вирок раніше судимому чоловікові,  який в стані алкогольного сп’яннія побив свого знайомого, а потім завдав смертельного ножового поранення. Про це стало відомо з єдиного реєстру судових рішень.

Вбивство сталося 23 червня цього року в селі Лазірки Оржицького району. Того дня підсудний пиячив з самого ранку. Напившись, він заснув на вулиці біля дороги, а коли прокинувся то виявив, що у нього зникли мобільний телефон та велосипед.

Чоловік з’ясував, що до крадіжки може бути причетним місцевий мешканець. Він знайшов ймовірного крадія на подвір’ї у знайомого. Між ними зав’язалася бійка. Підсудний пішов після цього, але згодом повернувся і цього разу після сварки схопився за ніж та вдарив ним свого опонента.

Вбивство сталося на очах співмешканки потерпілого. Вона в суді розповіла, що хотіла викликати швидку, проте поранений відмовився. Вона допомогла йому сісти в крісло, він ще певний час говорив з нею, а потім затих і похилив голову. Чоловік помер.

Брат з товаришем загиблого власноруч затримали вбивцю. Після нанесення ножового поранення він продовжив пиячити в компанії знайомих.

В суді підсудний свою вину визнав повністю. Суд врахував всі обставини та виніс обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 9 років. Вирок може бути оскарженим протягом 30 днів.