Компанія Жеваго профінансувала мільйонну премію футболістам молодіжної збірної

Збірна України за перемогу на молодіжному чемпіонаті світу U-20 отримала від Української асоціації футболу та групи компаній Ferrexpo чек на $1 млн

Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

На честь перемоги збірної України на чемпіонаті світу U-20 у Польщі УАФ та її партнер – група компаній Ferrexpo (кінцевим власником є екснардеп від ПОлтавщини костянтин Жеваго) – організувала “Вечір чемпіонів” та вручили футболістам та тренерам чек на $1 млн.

Читайте також: “Ворскла” таки вирвала перемогу над “Карпатами”

Вперше в історії українського футболу такі солідні преміальні збірній були виплачені з урахуванням усіх податків та зборів. І частину цих коштів за ініціативою УАФ отримають перші тренери гравців збірної.

“Ми вирішили, що так буде правильно. Адже саме ці фахівці прищепили цьогорічним тріумфаторам чемпіонату світу любов до футболу та навчили їх азам цієї чудової гри. Ми вперше провели “Вечір чемпіонів”, який, сподіваюся, стане доброю традицією. Сьогодні футбольні герої року отримали обіцяну й заслужену премію-подяку за історичне досягнення — звання чемпіонів світу! Команда Олександра Петракова отримала рекордну в історії юнацьких та молодіжних збірних країни фінансову винагороду. Щиро вдячний групі компаній Ferrexpo, завдяки якій удалося збільшити розмір преміальних утричі від раніше запланованої суми”, – сказав президент УАФ Андрій Павелко.