У Миргороді шахрай за один день видурив усі гроші в чотирьох жінок

Поліція Миргорода затримала 27-річного чоловіка, який за один день у Миргороді забрав усі заощадження в чотирьох жінок літнього віку, пише “Полтавщина”.

Приїхав із Луганщини в Миргород, узяв телефонну книгу і почав навмання обдзвонювати стаціонарні телефони.

— Дзвонив хаотично, натрапив випадково на чотирьох стареньких жіночок. Потерпілі пенсіонерки 70, 80 і дві — понад 90 років. Живуть самі. Шахрай подзвонив їм на стаціонарний телефон і сказав, що він довірена особа їхнього сина. Казав, що ніби сину терміново потрібні гроші на операцію після ДТП, — розповіла Лариса Петренко, інспектор відділу комунікації нацполіції Полтавщини. — Він створив у розмові атмосферу терміновості, що треба негайно віддати гроші. Випитував адреси в жінок і чи живуть самі, потім їхав. Одна бабуся винесла 30 тисяч гривень своїх заощаджень, інша — 80 тисяч гривень. Ще одна віддала всі свої золоті сережки, ланцюжки і навіть обручку. Старенькі повіддавали всі свої заощадження, дехто навіть віддавав суми в доларах і злотих.

Одразу після передачі грошей жінки дзвонили родичам. Зрозумівши, що їх обікрали, викликали поліцію. Правоохоронці затримали злодія того ж дня.

У поліції кажуть, що всі вкрадені гроші та ювелірні прикраси жінкам повернуть.

— Він діяв швидко і встиг частину вкраденого перерахувати через банківський термінал, але це незначна частина від загальної суми, — додає Лариса Петренко. — Обіцяв цю суму повернути.

Відомо, що затриманий раніше не судимий, ніде не працював. Його на 60 діб узяли під варту.