Завод «Богдан» поставить у Полтаву 40 тролейбусів

Луцький завод «Богдан Моторс» підписав угоду з комунальним підприємством «Полтаваелектроавтотранс» на поставку 40 тролейбусів.

Транспортні засоби для міста закуплять за гроші Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Про це йдеться на сторінці ДП «АСЗ #1» АТ «АК «Богдан Моторс» у facebook.

«24 грудня в Полтаві підписаkb двосторонн. угоди між дочірнім підприємством «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та комунальним підприємством «Полтаваелектроавтотранс» на постачання сорока 12-метрових тролейбусів «Богдан Т70117». На підписанні були присутні представники полтавської мерії, начальник «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев, директор ДП «АСЗ №1» Дмитро Писаний, представники преси та інші запрошені», – йдеться у повідомленні.

Полтавчани отримають транспортні засоби моделі «Богдан Т70117» загальною пасажиромісткістю до 105 осіб, 34 місця у салоні передбачені для сидіння. Це низькопідлогові тролейбуси, які є зручними для всіх категорій населення, в тому числі й людей з інвалідністю, пасажирів із дітьми, літніх осіб.

Нагадаємо, 30 липня 2019 року ЄБРР та КП «Полтаваелектроавтотранс» підписали кредитну угоду, кошти підуть на придбання 40 низькопідлогових, сучасних тролейбусів.

Тролейбуси «Богдан» експлуатують у КП «Полтаваелектроавтотранс» з 2011 року. 40 нових тролейбусів «Богдан Т70117» надходитимуть до Полтави партіями, згідно термінів, вказаних у договорі.