Поліція Полтавщини завершила слідство за фактом численних згвалтувань та розбещень малолітніх

Слідчими поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури області, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами численних згвалтувань та розбещень малолітніх та неповнолітніх дітей.

Про це повідомив начальник обласної поліції Андрій Замахін.

Злочинна діяльність групи, до якої входило три особи, була виявлена працівниками Департаменту кіберполіції Нацполу. У ході слідства встановлено, що фігуранти, проживаючи в орендованих квартирах у Києві, здійснювали створення, з метою отримання доходу, візуальних та аудіовізуальних творів порнографічного характеру з ознаками дитячої порнографії. Для цього вони примушували дітей різних вікових категорій до участі в їх створенні.

Після згвалтувань та розбещень фото й відео продукція розповсюджувалась фігурантами в мережі Інтернет. Слідству вдалося встановити 11 потерпілих дітей та 143 факти протиправної діяльності злочинної групи. Наразі обвинувальний акт скерований до Дніпровського районного суду м.Києва, який має обрати міру покарання для кожного фігуранта вчинених злочинів. Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі до 15 років.