Дорожники Полтавщини відзвітувалися за 2019 рік

Протяжність мережі автомобільних доріг загального користування державного значення становить 1091, 6 км. Ці дороги перебувають на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Найбільша інтенсивність руху автотранспорту зосереджена на автошляхах М-03 Київ-Харків та Н-31 Дніпро-Решетилівка. На окремих ділянках вона досягає майже 17 тисяч автомобілів на добу.

Протягом 2019 року ремонтні роботи проводилися на основних автодорогах – Київ-Харків, Полтава-Олександрія, Дніпро-Решетилівка, Лубни-Миргород-Опішня, Бориспіль-Маріуполь, Лохвиця-Гадяч. Загалом оновлено 52 км автошляхів державного значення.

Цього року продовжена реалізація державного інвестиційного проекту з розвитку автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Роботи проводяться в Кобеляцькому районі. Завершено будівництво шляхопроводів для проїзду місцевого транспорту в с.Чумаки, Трояни, Свічкареве. Триває спорудження дворівневої транспортної розв’язки, шляхопроводу через залізницю, надземних пішохідних переходів в с.Свічкареве та Попове. Готуються до запуску лінії штучного освітлення на вже збудованих ділянках дороги з цементобетонним покриттям. Проводяться активні підготовчі роботи зі зведення мосту через р.Ворскла під час будівництва обходу м.Кобеляки. Загалом цього року влаштовано 17 км цементобетонної дороги по обох проїздах.

Цього року в результаті реалізації спільного проекту МБРР та Укравтодору «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху» завершено будівництво обходів с.Покровська Багачка Хорольського району та с.Красногорівка Великобагачанського району. Дороги передані на експлуатаційне утримання Службі автодоріг. Продовжується будівництво першої черги обходу м.Полтава. Розпочаті роботи з капітального ремонту та реконструкції автодороги Київ-Харків (від м.Полтава до смт.Чутове).

Наступного року плануємо продовження реконструкції автодороги Н-31 Дніпро-Решетилівка, завершення розпочатих в попередні роки робіт на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія, продовження робіт з реконструкції мосту через р.Сула поблизу с.Липове Глобинського району на автодорозі Н-08 Бориспіль-Маріуполь.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області