У січні зростуть пенсії колишнім військовим та силовикам

З першого січня підвищені пенсії отримають колишні військовослужбовці. Днями прийнято довгоочікуване урядове рішення щодо продовження поетапного підвищення пенсій представникам силових органів, яке було ініційоване два роки тому.

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Якщо з 1 січня 2018 року на підставі урядового рішення від 1 березня 2018 року «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» колишнім військовослужбовцям було виплачено 50% суми підвищення пенсії, протягом 2019 року виплачувалося 75% суми підвищення, то з 1 січня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. № 1088 «Деякі питання виплати пенсій окремими категоріям громадян» буде виплачуватися 100%. Таким чином за два роки військові пенсії стануть більшими приблизно вдвічі.

Наразі автоматизований перерахунок пенсій представників силових структур завершений і підготовлена виплатна документація.

У результаті проведеного перерахунку пенсійні виплати полтавських військовослужбовців зросли в середньому на 1460 грн, а середня пенсія досягла 4260 грн, що на 1870 грн вище від середнього рівня трудової пенсії в області.

У січні збільшені пенсії одержать 12,4 тис. полтавських військовослужбовців. Їх пенсійні виплати зростуть у середньому на 660 гривень. Виплата пенсій розпочнеться 4 січня.