Розкидали пісок лопатами з “Жигулів”: Головко розповів, як чистили дороги на Полтавщині

Колишній очільник Полтавської ОДА Валерій Головко категорично заперечив поширену раніше інформацію про подарунки та хабарі, які він нібито отримував від керівника компанії “Алві Род” Альберта Уварова. І, в свою чергу, звинуватив підрядників Уварова в тому, що вони неналежним чином займалися розчисткою доріг під час снігопадів на Полтавщині. Про це повідомляє PTV.

“Це абсурд, коли дорога обслуговується під час снігу, поза прибиранням, посипається сіллю та піском. Вулицею районного центру їде “Жигулі”, ззаду з причепом та завантаженим піском. З цього причепу два азербайджанці викидають лопатами пісок “, – сказав колишній очільник Полтавської ОДА Валерій Головко.

Нагадаємо, Альберт Уваров – керівник будівельної компанії “Алві Род”. За його словами, аби виграти тендер на утримання доріг, він давав хабарі Валерію Головку, його першому заступнику Андрію Пісоцькому, очільнику Департаменту будівництва Тимофію Голбану. Зокрема, подарував автомобіль ексголові ОДА, зробив внесок 200 тисяч доларів США та профінансував їх відпочинок в Іспанії.

22 лютого 2019 року в приміщенні Полтавської ОДА детективи НАБУ провели обшуки. Тоді оприлюднили ухвалу. У ній йшлося, що ексчиновники за перемогу на державних закупівлях вимагали гроші. Розслідування справи продовжили до листопада 2020 року.