У жінки, оголене тіло якої знайшли в снігу на Полтавщині, залишилося двоє дітей

У жінки з тату, тіло якої знайшли в снігу під Полтавою, залишилося двоє маленьких дітей, повідомляє інтернет-видання «Полтавщина».

Подробиці розслідування розповіли в обласній поліції.

Оголене тіло 25-річної жінки 10 грудня працівник РЕС знайшов у полі на ґрунтовій дорозі в селі Щербані Полтавського району й викликав поліцію.

Поліція оголосила розшук, щоб встановити особу померлої. Для цього оприлюднили фотографії татуювань на тілі жінки. На внутрішній стороні лівої руки біля ліктя вона мала тату у вигляді ключа і замкової щілини, внизу живота було вибите зображення левеняти, на правій руці — голова лева в короні, а на стегнах ззаду — бантик.

Її за фото в соцмережах опізнали родичі і через два дні прибули до Полтави. Сама загибла із Чернігова.

«У неї вдома залишилось двоє маленьких дітей. У Полтаву приїхала за якимось оголошенням у Фейсбуці. 6 грудня вона на автовокзалі в Полтаві купила квиток до Чернігова, але чому не поїхала додому — не відомо. Камера зафіксувала, як вона в приміщенні автовокзалу переодягнулась. Далі окремі камери в різних місцях фіксували, як жінка дійшла до Розсошенців. Як опинилась в Щербанях — не знає ніхто», розповів речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

Біля тіла жінки 10 грудня не знайшли нічого.

«6 грудня, коли вона зникла, на землі лежав сніг. До моменту її виявлення він вже розтанув і слідів навколо не було. Наша роботу утруднювалась ще тим, що був дуже щільний туман. Пошкоджень на тілі не було, була знайдена у голому вигляді. Померла від переохолодження, пролежала там 5 днів, під тілом був сніг. За декілька днів із застосуванням національної гвардії, кінологічної служби і особового складу підрозділу поліції неподалік у колишньому садку знайшли її кросівки, штани, кофту, білизну, паспорт, кредитні картки, квиток на автобус до Чернігова»,  — розповів начальник Головного управління Нацполіції Полтавщини Андрій Замахін.

Розслідування справи триває.