На Полтавщині виявили вже 40 нелегальних АЗС

За два тижні перевірок на території Полтавської області виявили 40 нелегальних АЗС. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова ПОДА Олег Синєгубов.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука щодо боротьби із нелегальними АЗС, у період із 28 грудня 2019 року по 13 січня 2020 року на Полтавщині було проведено перевірки 161 автозаправної станції. 40 із них виявилися нелегальними, їхню діяльність було припинено. Розпочато 6 адміністративних і 9 кримінальних проваджень. Перевірки тривають.

Більшість порушень було виявлено завдяки повідомленням з боку громадськості на спеціально створений Телеграм канал t.me/StopCrimePoltava та на гарячу телефонну лінію 0 800 502 230, зауважив Синєгубов.

Іншим важливим напрямом боротьби із тіньовою економікою на Полтавщині стало виявлення нелегальних кар’єрів та місць протизаконного видобутку корисних копалин. Після розміщення посту, відповідні дані від людей почали надходити мені щодня. Уся ця інформація фіксується і ретельно перевіряється за участі правоохоронних органів області.

Раніше повідомлялося, що за перші дні перевірок виявили 16 нелегальних АЗС.