У Лубнах на підприємстві УТОС підробляли закаточні машинки “Кредмашу”

За процесуального керівництва Лубенської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з місцевих учбово-виробничих підприємств. Його дії кваліфіковані за ч. 2   ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Досудовим розслідуванням директор обвинувачується в тому, що у травні 2019 року привласнив, а в подальшому продав майно, яке виготовляло підприємство. Йдеться про 768 пристроїв для закупорювання скляних банок металевими кришками вартістю 153 тис. 600 грн. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

З реєстру судових рішень стає зрозумілим, що мова йде про лубенське підприємство, яке належить до структури УТОСу – учбово- виробничого об`єднання Українського товариства сліпих. З матеріалів слідства стало відомо, що ще у 2016 році директор підприємства Б. за допомогою громадян П. придбав у неназваної особи прес-форми для виготовлення закаточних машинок в-ва заводу “Кредмаш” в Кременчуці . Згодом на підприємстві виготовляли ці закаточні ключі, імітуючи продукцію кременчуцького заводу.

У 2019 році на лубенському підприємстві змінився директор. Новий керівник, як випливає з матеріалів справи, теж зацікавився контрафактною продукцією.

Перша партія відпуску ключів була 27.01.2017 року. Тоді виготовлено 501 ключ. Всього за період з початку січня 2017 року по травень 2019 року було виготовлено 48143 ключі.