У Мирогороді викрили нарколабораторію з притоном

Чоловік не лише виготовляв та зберігав наркотики, а й надавав місце для вживання наркотичних засобів та психотропних речовин наркозалежним особам.

Під час санкціонованого судом обшуку у підозрюваного вилучено полімерні пакети з речовинами, схожими на «канабіс» і «амфетамін», а також пристрої для вживання наркотиків, прекурсори та лабораторне обладнання для виготовлення психотропних речовин.

Працівниками управління протидії наркозлочинності поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом Миргородської місцевої прокуратури,  із залученням для проведення моніторингу працівників факультету №4 (кіберполіція) Харківського Національного університету внутрішніх справ (за сприяння декана факультету – підполковника поліції В’ячеслава Маркова), встановлено, що 35-річний чоловік у орендованому приміщенні в місті Миргород організував та утримував місце для незаконного виготовлення психотропної речовини «амфетамін» з використанням лабораторного обладнання.  

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин без мети збуту). Також вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за трьома статтями Кримінального кодексу України: 311 (Незаконне виготовлення та зберігання прекурсорів); 313 (Привласнення обладнання для виготовлення наркотичних засобів); 317 (Організація та утримання місць для незаконного вживання чи виготовлення  наркотичних засобів). Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років. Триває досудове розслідування.