На Полтавщині викрили підпільний цех з спиртом

Серед вилученого: незаконно виготовлена продукція на суму понад 3 млн грн.

Прокуратура Полтавської області спільно з податковою міліцією припинили діяльність підпільного цеху – вилучено незаконно виготовленої продукції на понад 3 млн грн.

Про це повідомила Прес-служба прокуратури Полтавської області
Прокуратура Полтавської області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС в області у рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення лікеро-горілчаних виробів. Під час досудового розслідування встановлено особу, яка на території Харківської області налагодила незаконне виробництво та продаж лікеро-горілчаних напоїв.

За версією слідства, вказана особа купувала спирт, змішувала його з водою та розливала в пакети bag-in-box. Виготовлену таким чином спиртовмісну рідину збували населенню на території Харківської і Полтавської областей під видом горілки.

Під час санкціонованого обшуку у місці незаконного виготовлення і зберігання підакцизної продукції вилучено обладнання для масового виробництва лікеро-горілчаних виробів, майже 13 тисяч літрів спирту та незаконно виготовленої продукції на суму понад 3 млн грн.

Досудове розслідування триває.