Кум Путіна віддає Полтаву Киві

21 січня у Полтаву приїздили лідери партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович та Віктор Медведчук, який, як відомо, є кумом Путіна.

Головна мета приїзду – офіційно представити нардепа Киву в якості керівника Полтавської міської організації ОПЗЖ. Також Киві доручено сформувати партійний список ОПЗЖ на вибори міської ради, які мають відбутися восени цього року.

Все вказує також на те, що саме Кива стане й кандидатом у мери від ОПЗЖ.

Під час прес-конференції для полтавських журналістів Кива дуже різко висловився проти колишнього мера Полтави Мамая, назвавши того “злочинцем”, який “використав політичну структуру та бренд в особистих інтересах”

Така заява в присутності лідерів ОПЗЖ, схоже, ставить остаточний хрест на можливості Мамая заручитися підтримкою цієї партії на місцевих виборах. Нагадаємо, під час перзидентської кампанії Мамай підтримував Бойка, виступав на з’їзді ОПЗЖ та називав себе керівником Полтавської обласної організації. Втім, у реєстрі осередків політичних партій в Полтавській області керівником обласної ОПЗЖ досі значиться Сазонов.

Фото сайту “Коло”