У Полтаві друг Киви та ексчлен бригади “Басистого” погрожував зарізати офіціянтку

В мережі з’явилося відео із полтавського пабу BeerHouse, що на вул. Пушкіна, на якому зафіксовано напад нетверезого чоловіка на двох працівниць закладу. Про це пише “Полтавщина”.

Нападник назвав себе «Віталіком», ножем погрожував вбивством офіціантці та після прощання нацистським вітанням залишив приміщення та наляканих офіціанток. Виявилося, що події відбулися в 20-х числах грудня 2019 року. Керівник поліції Полтави Сергій Бейгул повідомив, що особи події встановлені. Відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією Хуліганство. Ведеться слідство. Разом із прокуратурою поліція прийме процесуальне рішення із можливою перекваліфікацією.

Із власних джерел «Полтавщині» стало відомо, що нападник з ножем — це 39-річний полтавець Віталій Воробйов, а його більш поміркований супутник — 34-річний Віктор Безручко.

Віталій Воробйов, він же «Воробей», свого часу був членом кримінального угруповання — бригади «Басистого». Також, за нашою інформацією, він є добрим знайомим нардепа Іллі Киви. З реєстру судових рішень відомо, що Воробйов у 2016 році на вул. Великотирнівській у нетверезому стані спричинив ДТП і залишив місце пригоди.

Нагадаємо, раніше “Новинар Полтавщини” повідомляв, що скандальному нардепу Киві врізали в обличчя у ресторані.