Семеро людей загинуло з початку року під час небезпечних подій на Полтавщині

В області з 1 по 25 січня виникла 151 небезпечна подія, внаслідок якої загинуло 7 людей та постраждало 74 особи, у тому числі 15 дітей. Про це повідомив начальник управління  з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Серед небезпечних подій – 88 пожеж техногенного характеру, внаслідок яких загинуло 2 людини, постраждало 6 осіб та врятовано 10 людей.

За цей період скоєно 39 дорожньо-транспортних пригод, у результаті чого загинуло 2 людини та травмувалося 55 осіб, з них 8 дітей. Серед загиблих – 1 пішохід та 1 водій скутера.

Зафіксовано 5 випадків виявлення застарілих боєприпасів (знищено 19 вибухонебезпечних предметів).

В області сталося 2 випадки руйнування споруд нежитлового характеру. У м. Кременчуці внаслідок вибуху в гаражному кооперативі було зруйновано 3 гаражі та пошкоджено автомобіль. А в с. Потоки Кременчуцького району не обійшлося без жертв: під час демонтажу літньої кухні загинув місцевий мешканець 1956 року народження.

Протягом цього періоду сталося 11 нещасних випадків, 2 з яких виникло на виробництві. У результаті цих подій загинула 1 людина та травмовано 8 осіб, з яких 5 дітей.

Також зафіксовано 5 випадків отруєння людей токсичними та іншими небезпечними речовинами, серед яких 3 отруєння чадним газом, 1 отруєння природним газом та 1 отруєння малолітньої дитини лікарським засобом.