Через грип та ГРВІ на Полтавщині закрили школу

За словами медиків, спалаху грипу та ГРВІ в області нині не спостерігається, тому немає необхідності закривати всі освітні заклади.

На Полтавщині захворюваність на гострі респіраторні інфекції та грип не перевищує епідеміологічного порогу.

Дітям, які скаржаться на погане самопочуття, вчителі радять “пересидіти” вдома. Щодня у школах простежують відвідуваність учнів і здійснюють профілактичні заходи на класних годинах, аби діти не захворіли на грип. 

Якщо ж кількість захворілих перевищує 20%, школу або клас можуть закрити на карантин. Втім, заступниця начальника управління охорони здоров’я Вікторія Лоза повідомила, що поки потреби закривати всі освітні заклади немає.

Якщо ж буде значне зростання хвороби, рішення ухвалюватимуть на рівні управління освіти. Нині на карантин закрили шість класів у Полтаві та одну школу у Хорольському районі.

Нагадаємо, що за словами директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктора Лисака, на Полтавщині домінують віруси грипу  типу А, А(Н1) та А(Н3). Показники захворюваності в області – 275 на 100 тисяч населення. Загалом у цьому епідемічному сезоні захворюваність на грип та ГРВІ на 7,4 % нижча, ніж у минулому. Втім, протягом тижня кількість хворих зросла на 27%. Найвищі показники зафіксовано в Полтавському та Диканському районах. Було госпіталізовано 223 людини, що складає 5% від загальної кількості хворих.