Міст через Сулу відремонтовано

У селі Засулля Лубенського району завершили будівельні роботи на мосту через річку Сула. Підрядник вже вивозить техніку та згортає будівельні майданчики. Про це повідомили під час засідання дорадчої групи за участю місцевих активістів, керівництва Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ, представниками місцевої влади та компаніями-підрядниками. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Перед введенням у експлуатацію міст ще має обстежити спеціалізована організація, яка розпочне роботу 4-го лютого. Під час її роботи міст запустять у тестовому режимі.

Перед відкриттям руху у тестовому режимі розроблять план обмеження, а також встановлять відповідні знаки. Зроблять це орієнтовно до 6-го лютого.

– Зауважу, що для нас відкрити цей міст якомога швидше – одне з першочергових завдань. Проте задля загальної безпеки користування треба дотриматися всіх необхідних процедур. Зі свого боку ми інформуватимемо громаду про хід запуску і попередньо зустрінемося 10 лютого у тому ж складі, – написав Олег Синєгубов.