П’ять тисяч полтавців можуть залишитися без опалення

НАК «Нафтогаз України»  опублікував дані про 18 боржників, які перебувають у зоні ризику, оскільки не виплатили борг. У зв’язку із цим Нафтогаз попередив, що не має права постачати природний газ тепловикам, які неналежним чином виконують графік розрахунків. Там нагадали, що відповідно до умов договорів, остаточний розрахунок за газ, спожитий у грудні 2019 року, повинен бути проведений до 25 січня 2020 року. Тому боржникам потрібно негайно провести необхідні розрахунки.

Серед боржників є й полтавське підприємство ТОВ «Полтаватеплокомфорт», яке опалює 109-й мікрорайон Полтави (район Інституту зв’язку). Це підприємство заборгувало 9,5 млн грн. А мінімальна сума оплати, яка б дозволила продовжити надання послуги, становить 2,5 млн грн.

Про це повідомляє “Полтавщина”.

З початком опалювального сезону ТОВ «Полтаватеплокомфорт» уклало договір із Нафтогазом на постачання природного газу до колишньої котельні турбомеханічного заводу. Керівництво заводу відмовилось від цієї послуги навесні 2019 року, бо цей рід діяльності не приносив прибутків. У зв’язку із цим існує загроза, що приблизно 5 тисяч споживачів залишаться без послуги централізованого теплопостачання.