Безхатченко зі старим “Жигулем”: що відомо про нового голову Хорольської РДА

Як повідомляв “Новинар Полтавщини”, 30 січня президент призначив нового голову Хорольської РДА. Ним став Роман Гловацький.

Гловацькому 38 років, до призначення на посаду працював заступником голови Хорольської районної ради. До того був вчителем фізичної культури та захисту Вітчизни у Хоролльскій гімназії.

Одружений, має сина.

Якщо вірити декларації Гловацького, то виходить, що він безхатченко. Адже він не вказує жодної нерухомості – ні власної ні орендованої. У цьому може бути з його боку порушення, адже декларант повинен вказувати не лише те нерухоме майно, яке він має у власності, але й яке знаходяться у нього в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право. Іншими словами, якщо він наймає у когось житло, чи навіть живе у знайомих, він повинен це вказати.

З нерухомого майна Гловацький декларує ВАЗ 2105 1983 р.в. З прибутків – заробітну плату 323 093 грн. за рік, благодійну допомогу від профспілки в розмірі 1000 грн та кредит у Приватбанку в розмірі 13830 грн.

Новий голова Хорольської РДА також вказує, що є членом обласної федерації пауерліфтингу, федерції скандинавської ходьби, Молодіжному парламенті Хоролщини та незалежній медіаспілці.

Раніше ми писали про те, хто очолив Шишацьку РДА.