Поліція затримала кохану миргородського втікача та конвоїра, який зняв з нього наручники

Правоохоронці затримали трьох «спільників», які 27 червня, близько 12:00, допомогли засудженому втекти із адміністративної будівлі Миргородського суду. 

Нагадаємо, що 40-річний Суржан Віталій Олександрович, мешканець Луганської області, раніше засуджений за вчинення злочинів, передбачених статтями 257 (бандитизм), 187 (розбій), 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Серед затриманих: водій, що перебував за кермом автомобіля; жінка, яка передала зброю втікачеві (очевидно, йдеться про цивільну дружину Суржана); та конвойний, який під час судової перерви зняв наручники із злочинця.

Усім трьом повідомлено про підозру. Апеляційним судом Полтавської області затриманим обрано міру запобіжного заходу у виді 60 діб тримання під вартою.

Пошуки злочинця Віталія Суржана продовжуються! 

Злочинець був одягнений: сірий спортивний костюм з капюшоном, бейсболка чорного кольору. Зріст – 195 см.

Особливі прикмети – татуювання у вигляді ДВОХ КОТІВ (на грудній клітині), БУДДИ (на лівому плечі) та ХРЕСТ (на спині).

Перепрошуємо мешканців та гостей області за тимчасові незручності і закликаємо тісно співпрацювати з поліцією та негайно повідомляти інформацію, яка допоможе затримати «втікача».

Оголошена винагорода за цінну інформацію – 50 тисяч гривень! Конфіденційність гарантована – повідомляють в обласній поліції.

Новинар Полтавщини