В Кременчуці введуть карантин

Карантин буде введено для шкіл та позашкільних навчальних закладів і триватиме він з 5 по 14 лютого.

Як стало відомо кореспондентові КременчукToday, таке рішення сьогодні офіційно ухвалить міська протиепідемічна комісія. При цьому наголошується, що карантин має більш профілактичну мету, адже рівень захворюваності на ГРВІ та грип у Кременчуці досі нижче епідпорогу.

Зараз ситуація наближається до епідпорогу, і ми вводимо карантин, щоб уникнути епідемії. Тим більше, синоптики попереджають про погіршення погодних умов, – таку позицію мають медики міста.

На карантин закриють всі загальноосвітні школи та заклади позашкільної освіти. За нашими даними, триватиме він з 5 по 14 лютого. Садочки поки що працюватимуть, по них будуть приймати рішення, виходячи з ситуації в кожному конкретному закладі.

Медики також наголошують, що карантин сам по собі не рятує від хвороб. Єдиний спосіб уберегти себе та дітей – зробити щеплення. Вакцинуватися не пізно навіть зараз, адже сезонний період підвищеного ризику захворіти на ГРВІ та грип триває до квітня включно.

Медики також радять батькам під час карантину не пускати дітей у місця масового скупчення людей: на кіносеанси, наприклад. Не варто брати їх і на шопінг, возити в громадському транспорті тощо. Адже тоді всі карантинні заходи будуть марними.