Льотчика з Миргорода визнали кращим на міжнародному рівні

Підполковник Юрій Булавка, льотчик першого класу 831 бригади тактичної авіації отримав приз Cumulus за найкращий пілотаж на літаку-винищувачі Су-27

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

Цими вихідними підполковник Юрій Булавка, льотчик першого класу 831 бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” Повітряних Сил Збройних Сил України, отримав одну з найважливіших нагород в галузі авіації у польському місті Гдиня. На Батьківщину пілот повернувся зі спеціальним призом Cumulus (Кумулус) за найкращий пілотаж на літаку-винищувачі Су-27, який він продемонстрував під час минулорічного авіаційного показу “Gdynia Aerobatic 2019”.

Cтатуетки “повітряних оскарів” (Cumulus), як називають свої призи організатори, вручили п’ятий раз поспіль кращим авіаційним спортсменам, пілотам, пілотажним групам, а також фотографам. За підсумками голосування під час міжнародного авіаційного опитування Cumulus-2019, яке розпочалось 1 грудня 2019 року, було визначено переможців в спортивних, авіаційних та спеціальних категоріях, а також в окремій категорії Cumulus Extreme.

Заступник командира з льотної підготовки 831 бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” Повітряних Сил ЗС України підполковник Юрій Булавка вразив своїм виступом публіку польського авіаційного показу, який відбувався впродовж 16-18 серпня 2019 року. На його виступ з’їхалися прихильники авіації з усієї Європи, а колеги з інших країн не стримували своє захоплення від виконання фігур вищого пілотажу, які на інших літальних апаратах важко відтворити.