Ремонт траси Київ-Харків під Полтавою робить “Ростдорстрой” за 95 мільйонів

У селі Копили, що під Полтавою, почався поточний середній ремонт траси Київ — Харків. Вартість робіт складає 95 млн грн, а термін виконання — до кінця року. Про це повідомляє «Полтавщина».

Договір на ремонт конструкцій дорожнього одягу та покриття км 344+817 — км 347+200 при поточному середньому ремонті автодороги загального користування державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський (окремими ділянками) був підписаний 14 червня цього року. Виконавцем робіт обрали одеське ТОВ «Ростдорстрой».

За умовами договору між ТОВ «Ростдорстрой» та Службою автодоріг у Полтавській області, ділянку траси Київ-Харків мають відремонтувати до кінця року. Її довжина складає 2,38 км. Вартість робіт — 94,8 млн грн. За даними порталу Є-data, фірмі вже заплатили 28,4 тис. грн авансу.

Ділянка км 344+817 — км 347+200 тягнеться від мосту через Ворсклу за межами міста до Меморіалу жертвам репресій і пролягає через Копили. За інформацією САДу, підрядник почав з фрезерування пошкоджене покриття і проводитиме роботи на вихідних.

Раніше повідомлялося, що водії блокували міст через Ворсклу.