Давно хотіла когось убити: всі подробиці гучного вбивства в Полтаві

18-річна Вероніка Моторина, яка застрелила 64-річного інструктора тиру у Полтаві, вчинила вбивство після сварки з хлопцем. Про це пише місцевий сайт «Полтавщина».

За словами хлопця, його дівчина була дуже емоційною і ділилася з ним бажанням «когось убити». Вона розповідала, що хотіла поїхати в зону ООС, але її не взяли в армію.

Між парою часто виникали скандали на ґрунті ревнощів.

Нещодавно в них викрали машинку для татуювання. Пара викликала слідчо-оперативну групу. У процесі слідства дівчина приревнувала хлопця до жінки-слідчого. Це стало приводом для чергового скандалу. Після сварки дівчина пішла в тир, щоб зняти стрес, і почала там вправлятися в стрільбі.

Спочатку стріляла з пістолета Glock, потім – з автомата АК-74, наостанок вона взяла в руки пістолет Марголіна, який і став знаряддям вбивства.

За даними видання, Моторина зробила два постріли в інструктора, одна з куль влучила в серце. Інший інструктор хотів її зупинити, тоді вона навела зброю на нього, потім на себе, потім знову на чоловіка і нарешті приклала ствол до своєї скроні. Інструктор кинувся на неї, дівчина встигла вистрілити втретє, але під час боротьби куля полетіла в бік дверей.

Дії підозрюваної Вероніки Моториної згідно з ч.1 ст.115 Кримінального кодексу кваліфікували як умисне вбивство. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до 15 років.

«Суспільне» повідомило, що 8 лютого Жовтневий районний суд Полтави вирішив взяти підозрювану під варту. Вона арештована на 60 діб без права на заставу.

На суді Моторина сказала, що «це було точно випадково» і вона не хотіла, щоб інструктор помер.