Злодія, який пограбував двох жінок, посадили на п’ять років

Суд виніс вирок грабіжнику, який у Полтаві зірвав з двох жінок золоті ланцюжки.

П’ять років позбавлення волі отримав уродженець Карлівки, який пограбував у Полтаві двох жінок. Відповідний вирок ухвалив Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, обвинувачений вже має п’ять судимостей за крадіжки, грабежі та розбій. 2 серпня 2019 року близько 10:30 на вул. Соборності, 66 він зірвав з шиї незнайомої жінки золотий ланцюжок та втік з місця події. Таким чином він завдав потерпілій збитків на 7 тис. грн.

9 серпня 2019 року близько 13:15 на вул. Зигіна, 28 обвинувачений зірвав з шиї іншої жінки золотий ланцюжок з хрестиком, завдавши потерпілій 17 тис. грн збитків. З місця події він втік.

Як вказано в реєстрі, в суді обвинувачений власну вину не визнав та відмовився від дачі показів. Його визнали винним за ч. 2 ст. 186 (Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно) Кримінального кодексу України.

Крім того, з чоловіка мають стягнути на користь першої потерпілої 12 тис. грн на відшкодування матеріальної та моральної шкоди, а на користь другої – 22 тис. грн.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.