В школах Кременчука продовжили карантин

На засіданні протиепідемічної комісії Кременчука ухвалили рішення продовжити карантин в навчальних закладах. Школярі Кременчука продовжать навчання 24 лютого.

13 лютого у міськвиконкомі Кременчука відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії, на якому ухвалили рішення продовжити карантин у школах до 21 лютого. На засіданні головний епідеміолог Кременчука Лариса Коровіна повідомила, що станом на 13 лютого в місті захворіли 1125 людей, цей показник не сягає епідемічного порогу на 1,8 %. Також вона додала, що реєструють кількість випадків захворюваності серед школярів та дітей: за тиждень захворіли 738 дітей, з них 294 школярі. За минулий тиждень зареєстрували 16 випадків грипу. З початку епідемічного сезону зареєстрували 103 випадки грипу. 
Максим Середа, начальник управління охорони здоров’я сказав, що смертельних випадків у місті немає, проте діти важко переносять захворювання.
“Зараз в лікарнях 89 хворих на пневмонію. Це загалом, разом з дітьми. Ми бачимо, що дітей майже не стає менше у лікарнях. Було 17 школярів хворих на вірусну пневмонію, а зараз 16. Ситуація кардинально не покращилася”, – сказав Максим Середа.
Начальник управління охорони здоров’я підсумував, що до кінця епідсезону ще далеко.
Після обговорення питання члени комісії вирішили продовжити карантин у школах Кременчука до 21 лютого включно. Тож, до школи учні підуть 24 лютого.