Максим першим потрапив під вогонь: розповіли про бій, в якому загинув боєць з Полтавщини

Як повідомляв “Новинар Полтавщини”, у бою під населеним пунктом Оріхове в Донецькій області 18 лютого загинув один із наймолодших бійців ЗСУ 22-річний Максим Хітайлов, боєць 72-ї бригади. Служив за контрактом із квітня 2019-го року на посаді гранатометника.

Під час нападу проросійських військ був на спостережному пункті, розповів один із бійців:

“Він перебував на спостережному пункті разом з іншими бійцями, які були поранені. Бій відбувся під Оріхове. Проти наших бійців була використана артилерія. Максим першим потрапив під вогонь. Решта хлопців, які були з ним на позиції, поранені”.

Тіло загиблого військового залишилося у бойовиків, повідомляють у Facebook-групі “Типовий Сєвєродонецьк

Максим святкував 22-річчя 7 жовтня . Він родом із Полтавської області, де живуть його рідні.

“Максим навчався в нашій школі до 9 класу, а потім пішов у технікум у Миргороді. Він добре вчився, перемагав у різних конкурсах. Так, у 2013 році він був переможцем конкурсу “Кришталева сова” Міністерства освіти. Він займався спортом. І про нього найкращі спогади”, – розповів Олександр П’ятницький, директор школи в селі Вирішальне Полтавської області.

У лютому 2017 року Максим закінчив Миргородський художньо-промисловий коледж Національного університету “Полтавська політехніка” за спеціальністю технолог. Після технікуму вступив на будівельний факультет Полтавського НТУ.

У загиблого залишилися мати Віта Григорівна та брат Віталій.