Іноземець намагався підкупити поліцейського

У Чутівському районі 38-річний чоловік пропонував 4000 гривень працівникові сектору реагування патрульної поліції за допомогу в уникненні ймовірної кримінальної відповідальності.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України – пропозиція надання неправомірної вигоди. 

За винагороду іноземець намагався «вмовити» поліцейського не передавати слідчому матеріали перевірки за фактом спричинення тілесних ушкоджень. Про це інформує ГУ Нацполіції в Полтавській області

Як зазначив Іван Вигівський, очільник поліції Полтавщини, від початку року це вже п’ята пропозиція неправомірної вигоди поліцейському за використання наданої йому влади чи службового становища. У всіх випадках поліцейські діяли відповідно до вимог закону – факти зафіксували та відкрили кримінальні провадження.

– На всі спроби підкупу поліція реагуватиме жорстко і принципово, відповідно до вимог чинного законодавства. Це стосується не тільки службових осіб, але й тих, хто пропонує їм винагороду за певні послуги, – сказав Іван Вигівський. 

За пропозицію чи обіцянку службовій особі неправомірної вигоди чи її надання за вчинення чи невчинення будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, передбачена кримінальна відповідальність (стаття 369 КК України).