Зеленський затвердив Юзика “смотрящим” за Полтавщиною, його брат очолить список в облраду

“Новинар Полтавщини” вже повідомляв про те, що на з’їзді партії “Слуга народу” було обрано “відповідальних” за місцеві вибори. На Полтавщині такою особою став Сергій Корявченков, місцевий промисловець та брат актора 95 кварталу, нардепа Юрія Корявченкова, більше відомого як “Юзик”.

“Українська правда” сьогодні вранці підтвердила цю інформацію. Вона опублікувала список нардепів, яких Зеленських затвердив “смотрящими” за областями. Наглядати за Полтавщиною доручено нардепу Корявченкову-Юзику.

Повідомляють, що ідею обрання кураторів областей Володимиру Зеленському запропонував  перший заступник керівника ОПУ Сергій Трофімов. Президент її підтримав та вирішив особисто затверджувати відповідальних осіб.

За нашою інформацією, хоч офіційним “куратором” вважається Юзик, сам він не планує тісно займатися підготовкою до місцевих виборів та підбором кандидатів. Все буде доручено його братові Сергієві, який вже підібирає собі команду.

“Новинар Полтавщини” також має інформацію, що саме Сергій Корявченков стане №1 у списку “Слуги народу” на виборах обласної ради і, в разі перемоги, головою обласної ради.

Нагадаємо, Корявченков був одним з претендентів на посаду голови Полтавської ОДА.