Зробимо все, щоб уникнути будь-якої загрози для жителів області – Синєгубов

Голова Полтавської ОДА запевнив, що влада зробить все, щоб уникнути будь-якої загрози для жителів області.

Про це керівник області повідомив на своїй сторінці у Facebook.

” Зустрілися з місцевими депутатами, активом Нових Санжар. Зараз йдемо до людей, які безпосередньо перекривають дорогу, – зазначив Синєгубов.

“Українці, які прибули з Уханя, пройшли санітарно-епідеміологічні перевірки, проведені китайською владою під час посадки на борт, під час проміжної посадки в Алма-Ати у Казахстані, а також контроль на борту літака під час польоту. Фахові лікарі МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані здорові, не мають жодних симптомів хвороби, але повинні пройти карантин й обсервацію протягом 14 днів. Мета обсервації – превентивні заходи, – наголосив голова ОДА.

Евакуйовані громадяни житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки.

Синєгубов також повідомив, що запросив до Нових Санжар фахівців медичної галузі Полтавщини, зокрема завідувачку кафедрою, доктора медичних наук, доцента, лікаря вищої категорії з фаху «Інфекційні хвороби» УМСА Тетяну Коваль та заступника головного лікаря з медичної частини КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради» Людмилу Волошину. До оглядів також залучать спеціалістів з Києва, які вже виїхали.