Новосанжарська селищна рада – Зеленському: “Не розміщуйте у нас громадян України”

Санаторій розташований у центрі селища, що може становити загрозу розповсюдження вірусу, якщо він є – заявила представниця місцевої влади

Позачергова сесія селищної ради Нових Санжар ухвалила звернення до президента України Володимира Зеленського, міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької, народного депутата України Костянтина Касая і голови МВС Арсена Авакова. Про це в коментарі «Главкому» повідомила селищна голова Нових Санжар Інна Коба.

«Ми, депутати Новосанжарської селищної ради стурбовані інформацією (про намір доставити до селища евакуйованих громадян з Китаю) і просимо не розміщувати громадян України на території нашого селища. Ми також описуємо їм ситуацію, чому саме ми ухвалили таке рішення», – розповіла Інна Коба.

За її словами, головна причина в тому, що санаторій Нацгвардії, де мають розмістити евакуйованих з Китаю не є закладом закритого типу. До того ж він розташований у центрі селища, що може становити загрозу розповсюдження вірусу, якщо його носієм є хтось із громадян, які прибули з Китаю.