“Нові Санжари” стануть науковим терміном

І цей термін будуть описувати так: “наслідки масового зомбування постсовкого населення, ускладненого його повним неуцтвом та егоїзмом”.

Хтось може заперечити: мовляв, у тому, що відбувається у Нових Санжарах, винні не люди, а влада, яка не провела належної роз’яснювальної роботи, не змогла донести до людей правдивої інформації про вірус, про відсутність будь-яких загроз з боку евакуйованих українців і т.д.

Ні, шановні. Бо нинішня влада і її нездатність комунікувати з населенням теж є “наслідком масового зомбування постсовкого населення, ускладненого його повним неуцтвом та егоїзмом”.

Спочатку старанно обидлячували народ через телевізор, а зараз “роблять круглі очі” що не народ, а бидло. Це технологія. Лікуймося, – написав відомий український письменник і сценарист, волонтер Сашко Лірник.

І нічого ж не заперечиш Лірнику. Те, що відбувається, це справді діагноз. “Новосанжарський синдром”. І хворі на нього не лише в селищі на Полтавщині. Хворі більшість з нас. А найстрашніше те, що позбутися цієї болячки можна виключно самолікуванням, жодний лікар тут не допоможе.