Відомий педіатр Комаровський жорстко відреагував на протести в Нових Санжарах

“Схоже, що мораль та інтелект вже скінчилися. Люди з мораллю та інтелектом вже поїхали звідси… Люди, що ви родите, що взагалі відбувається? До нас приїжджають абсолютно здорові наші співвітчизники. Без жодного будь-якого симптому хвороби… Замість того, щоб протягнути руку допомоги, і сказати – ми вам допоможемо, люди і так натерпілися там… Україна єдина – говорять… Тому щиро закликаю припинити цю паніку, яка просто негідна цивілізації. Де ваша віра, мораль, моральність?”, – дивується він.

Комаровський додав, що він би зміг зрозуміти, якби обурювалися лікарі, які за “жебрацькі гроші” повинні надавати людям допомогу і стежити, щодня ризикувати життям.

“Але обурюються обивателі, яким на цих лікарів все життя плювати було, за великим рахунком. Тому наберіться, будь ласка, хоч трохи мізків, залиште цю ситуацію в спокої”, – звернувся педіатр.

Також Комаровський закликав займатися власною безпекою і подумати, як правильно профілактувати ГРВІ, як щепитися від грипу.

Педіатр відзначив парадоксальність ситуації, що “не щепити дітей – не боїмося, їсти базарні консерви і вмирати від ботулізму – не боїмося, ремені безпеки – для слабаків, сурогатний алкоголь – наше все. Грип, правець, кір, туберкульоз, сифіліс, коклюш тощо – не боїмося”.

“Всі істерики, що поруч з нами розміщені люди з Китаю, і тому ми помремо, це ознака неадекватності, нестачі інтелекту та всілякої відсутності моралі”, – резюмував лікар.