Чоловіка, який наїхав на нацгвардійців посадили на домашній арешт

Ухвала суду може були оскаржена упродовж п’яти днів

Суд відправив підозрюваного у наїзді на працівників Нацгвардії під час заворушень у Нових Санжарах під нічний домашній арешт.

Про це повідомили під час трансляції судового засідання у Facebook.

Відповідне рішення ухвалив суддя Жовтневого районного суду Полтави. Затриманого під час сутичок у Нових Санжарах місцевого мешканця Володимира Сіренка, якого підозрюють у наїзді на працівників Нацгвардії на автомобілі, відправили під нічний домашній арешт (з 22:00 до 7:00) на два місяці – до 20 квітня 2020 року.

Сторона обвинувачення просила суд взяти підозрюваного під варту, а захист наполягав на безпідставності такого запобіжного заходу.

Ухвала суду може були оскаржена упродовж п’яти днів.

Раніше радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко заявляв, що обвинувачення проситиме суд обрати підозрюваному у наїзді автомобілем на правоохоронців запобіжний захід у вигляді арешту. Чоловік обвинувачується за 345 статтею Кримінального кодексу України. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/incidents/pidozrjuvanomu-u-najizdi-na-natsgvardijtsiv-pid-chas-sutichok-u-novih-sanzharah-obrali-zapobizhnij-zahid-661173.html