В Нових Санжарах тепер нові автомобілі швидкої

У Нових Санжарах до мешканців тепер їздитимуть лікарі служби 103 на нових автомобілях.

Про це повідомив Володимир Мохначов, представник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА. У коментарях до допису він зауважив, що з подіями останніх днів це ніяк не пов’язано. 

Радісна подія на тлі останніх тривожних днів – на оперативне чергування Новосанжарської підстанції Центру екстреної медичної допомоги заступили бригади на нових санітарних автомобілях! Будьте здорові дорогі земляки-новосанжарці, добра вам і людяності!

Нагадаємо, сучасні, підвищеної прохідності й оснащені необхідним обладнанням – Полтавщина отримала більше сотні нових автомобілів для служби екстреної медичної допомоги. Відтак – стала першою з областей в Україні, яка 2020 року повністю оновить автопарк «швидких».  Оновлення автопарку «швидких» на Полтавщині, втім, не передбачає, що автомобілі, які їздять зараз, спишуть. Чимало автівок 2013-2014 років їздять по 24 години на добу й самі водії говорять, що вони в досить непоганому стані. Отож частину із них передадуть в ті мед заклади в районах, де немає свого санітарного транспорту. Подекуди для транспортування хворого у районну лікарню доводиться викликати автомобіль з обласного центру за кількадесят кілометрів. 
Частину автомобілів поставлять у резерв, який спустошили 2014 року під час комплектування 8 окремої санітарної роти перед відправкою в район проведення АТО.