На Полтавщині хочуть запустити аналог служби 911

Полтавщина претендує на роль пілотної області, де можуть запровадити систему єдиного кол-центру за аналогом 911. Це буде номер 112.

Про це під час пресконференції за підсумками 100 днів діяльності розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Не вперше в Україні намагаються запустити таку систему. Знаємо, які перепони завадили це втілити. Вважаю, що нам це вдасться”, – сказав чиновник.

Також Синєгубов поділився планами щодо встановлення на дорогах області комплексів відеоспостереження й відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

“Вони фіксують порушення швидкісного режиму, непристебнуті ремені безпеки, паління й розмови по мобільному телефону за кермом. Ці комплекси встановлюватимемо. Безпека полтавців – це пріоритет”, – наголосив Синєгубов.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації, звітуючи про 100 днів, також заявив, що одним із головних завдань на посту є подолання корупції в області.

“Уже з перших днів на посаді до мене намагалися підійти з хабарями. Усі отримали заяву до правоохоронних органів. Корупційні потоки у верхівці Полтавської ОДА обрубано. Ні я, ні мої заступники хабарів не беремо. Моя лінія на нульову толерантність до корупції має повну підтримку президента, прем’єра і голови Верховної Ради”, – заявив Синєгубов.

Голова ОДА також висловив сподівання, що всі правоохоронці області почують про його ставлення до корупції і зроблять правильні висновки.

За повідомленням Gazeta.ua