Через коронавірус у Полтаві ввели контроль приїжджих

На Південному залізничному вокзалі Полтави облаштували медпункт та перевіряють стан пасажирів.

Укрзалізниця проводить профілактику завезення та поширення коронавірусу. На Південному вокзалі для недопущення розповсюдження вірусу на шляху слідування поїздів здійснюється вимірювання температури тіла пасажирів.

Також на п’яти вокзалах України організовані приміщення для тимчасової ізоляції людей із симптомами респіраторних захворювань. Це вокзали станцій Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква.

— Укрзалізниця закупила 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок, понад 1 тис. захисних окулярів. Також закуповуються антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати, — повідомляє пресслужба Укрзалізниці. — Для персоналу залізниці провели спеціальні навчання та інструктажі, підготували засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах у разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань з метою перевірки підозри на коронавірус.

З наступного тижня по всій Україні розпочнуться тренінги для працівників Укрзалізниці, на яких буде опрацьовано алгоритм дій у випадку виявлення в поїздах та на вокзалах хворих із симптомами, характерними для 2019-nCoV.