Коли Зеленський приїде в Полтаву і де ночуватиме

Вперше Зеленський мав відвідати Полтаву в якості президента ще в листопаді минулого року. Очікувалося, що він представить нового очільника ОДА Синєгубова. Однак глава держави так і не приїхав, а керівника облдержадміністрації представляв заступник голови Офісу президента.

У лютому про приїзд Зеленського до Полтави загороворили знову. Спершу сайт “Останній Бастіон” повідомив, що робочий візит відбудеться 25 лютого, однак згодом з’явилася інформація, що президент приїде на початку березня.

При цьому сайт “Зміст” уточнив, що візит буде дводенним і Зеленський, окрім Полтави, побуває також в Нових Санжарах. За нашими даними, співробітники Управління державної охорони навіть почали готувати готель «Palazzo» – у в ньому президент мав ночувати в ніч з 2 на 3 березня. Однак візит вкотре скасували.

Вчора стала відома ймовірна причина: з’явилося розпорядження про скликання на вимогу Зеленського позачергового засідання Верховної Ради. За інформацією з фракції “Слуги народу”, це пов’язано з необхідністю термінових кадрових змін в уряді. Окрім того, буде принято кілька важливих і невідкладних законопроектів. Яких саме, поки що тримається в секреті навіть від народних депутатів. У центральних ЗМІ пишуть про кризу стосунків глави уряд Гончарука та Зеленського. Тож природно, що в такій ситуації Зеленському не до Полтави.

Тим не менше, сайт “КременчукТудей” назвав нову дату можливого приїзду Зеленського на Полтавщину – 5-6 березня.

Знову очікується візит дводенний, під час якого глава держави все ж таки відвідає не лише обласний центр, але й Нові Санжари. Це має бути іміджевий візит для Зеленського, але він хоче поєднати його з практичністю. Тому, за інформацією наших джерел в ОДА, не виключено, що президент також побуває на кількох об’єктах “великого будівництва”. Зеленському покажуть новий кардіоцентр в Полтаві та “бетонку” під Решитилівкою. Можливий також візит на одну з газодобувних свердловин.

Щодо місця ночівлі президента, то «Palazzo» залишається основним варіантом, проте є й запасні. Остаточне рішення прийматиме Управління держохорони.

Але, знову ж таки, ніхто не може бути впевненим, що й цього разу поїздку відкладуть.

“Все буде залежати від того, як пройде позачергове засідання Верховної Ради 4 березня”, – підкреслив наш співрозмовник в ОДА.