Мати п’ятьох дітей, любить писати листи президенту, – розповіли про жінку, яка кидала каміння в автобус

Перші камені полетіли в автобуси ще на під’їзді до Нових Санжар, у селі Руденківка. Натовп намагався зупинити колону на залізничному переїзді за 7 км від санаторію «Нові Санжари».

Саме в Руденківці було знято відео, на якому кілька жінок закидають автобус камінням, а ще одна кричить поліцейському «Шоб твої діти нах*** заболіли!»

Через Руденківку автобуси змушені були їхати через протести і перекриту дорогу в самих Нових Санжарах.

Голова сільради Сергій Головко впізнав жінок.

«Ці дві жінки, скажу так, від них можна було цього очікувати. Та, що в бежевому пальто, мати п’ятьох дітей. Любить писати листи президенту, в яких описує, яка вона бідна і нещасна. У другої двоє дітєй», — розповів він.

Жінка, яка на відео в синьому пальто, вже приходила в сільраду за характеристикою для поліції, вибачалася і каялася.

⚡️⚡️⚡️В нашем распоряжении появилось видео, где видно, кто и как кидал камни в автобусы с эвакуированными людьми. Автор видео уточняет: в Новых Санжарах железнодорожного переезда нет. Это происходило на подъезде, в нескольких километрах от города.Что самое неожиданное, били окна камнями женщины.Больше информации – t.me/pavlovskynews

Geplaatst door Pavlovsky News op Woensdag 26 februari 2020

«Питаю, навіщо це робили. Вона каже, що не знає. Можливо, той ажіотаж, атмосфера вседозволеності», — додає Головко.

Багатодітну матір сільський голова після сутичок ще не бачив. Місцева поліція від коментарів відмовилася. Повідомили тільки, що відео вже долучили до матеріалів кримінальної справи.