Ще один політик заявив про участь у виборах мера Полтави

Місцеві вибори мають пройти в Україні в жовтні-листопаді цього року. І що ближче до цього, тим більше політиків заявляють про свої плани брати участь у виборах.

Сергій Каплін заявив, що братиме участь у виборах мера Полтави. Про це він сказав у коментарі сайту “Зміст”.

Я готовий. Що стосується посади міського голови, то я бачу, що треба йти… Я балотуватимуся в мери Полтави, – сказав Каплін.

Нагадаємо, що політик за час своєї діяльності був пов’язаний з такими партіями, як “Народний Фронт», «Удар», «БПП-Солідарність», «Партія простих людей», «Соціал-демократична партія». Останнім часом він був навіть головою СДП, але його шляхи з цією партією розійшлися.

Каплін братиме участь у наступних виборах від “Партії простих людей”. Причому не лише боротиметься за крісло мера, але й сробує провести своїх депутатів до міської ради. Не виключена й участь у виборах обласної ради.

Шанси на успіх

Про шанси Капліна на успіх говорити важко. Але, згідно з лютневими опитуваннями, він має рейтинг на рівні 5,7%. Це досить непогано для старту кампанії.

У “Партії простих людей” справи дещо гірші, ця сила має 2,4% симпатій виборців, при тому, що до міської ради проходять ті партії, які набирають не менше 5%. Але попереду ще півроку.

Треба знайти гроші

За нашими даними, Каплін зараз займається пошуком спонсорів на свої місцеві виборчі кампанії. Адже, щоб взяти участь у виборах мера, потрібно внести заставу в розмірі 416 тисяч грн. Таку ж суму доведеться заплатити політичній партії для реєстрації списку на виборах міської ради Полтави. Для того, щоб взяти участь у виборах Полтавської обласної ради, партії доведеться викласти 2,08 млн. гривень.

Він не один

Нагадаємо, раніше про свої плани взяти участь у виборах мера Полтави заявляв голова обласної ради Олександр Біленький.

За даними “Новинаря Полтавщини”, участь у виборах міського голови Полтави братимуть також колишній мер Мамай, ексгубернатор Удовіченко, діючий нардеп від “Слуги народу” Нальтов. Не виключена також участь екснардепа Бублика та діючого нардепа Киви.