В Полтаві поліцейський напідпитку став винуватцем ДТП

Керівництво поліції Полтавщини призначило комісійне службове розслідування, на період перевірки поліцейського відсторонили від виконання посадових обов’язків.

7 березня у Полтаві на вул. Героїв Сталінграду автомобіль “ВАЗ-21099”, яким керував 32-річний старший сержант поліції, зіткнувся з легковиком Nissan Note. 

Винуватець ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння, про що свідчать результати медичного огляду. Відносно порушника склали адміністративні матеріали за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) і 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння). 

Окрім того, керівництвом Головного управління поліції Полтавщини призначено комісійне службове розслідування. На період перевірки поліцейського відсторонили від виконання посадових обов’язків та розглядається питання щодо доцільності його подальшої служби в поліції.

“Незалежно від професійних заслуг, за порушення Закону кожен буде відповідати персонально. Перед Законом усі рівні. За керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння на поліцейського чекає не тільки юридична відповідальність, але й звільнення з лав поліції”, – зазначив очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський.