У Полтаві 30 осіб, що прибули з Китаю, і ніхто точно не знає, чи вони інфіковані

У Полтаві під наглядом лікарів перебувало близько 30 осіб, які прибували із Китаю. За ними спостерігали сімейні лікарі, їм телефонували кожного дня і питали про стан здоров’я. Про повідомив сайт “Полтавщина”.

Разом з тим, нікому з прибулих аналізів на коронавірус не робили. Тому не можна сказати з впевненістю, чи є у місті люди, які інфіковані COVID-19.

Вчора директор Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза розповіла, що місто хоче купити 250 експрес-тестів на коронавірус:

— Ми сьогодні вирішили, що будемо купляти тести за міські кошти. Вони прибудуть в Україну з 21 березня. Як тільки їх завезуть, то ми одразу готові їх купити. Ми знаємо що область планує закупляти ці тести. Є ще тести, які купляє держава. Ми сподіваємося, що на область перерозподілять, але коли вони прийдуть — невідомо. Ми купимо 25 комплектів по 10 тестів. Далі подивимося на їх ефективність. Тести відправлять у полтавську лікарню № 5, де будуть перевіряти людей на коронавірус.

Якщо у людини, яка мешкає в Полтаві, виявлять коронавірус, її помістять в Полтавську обласну клінічну інфекційну лікарню.