Кінотеатри на Полтавщині вирішили не закриватися на карантин

У мережах кінотеатрів прийняли рішення, що прлодовжать кінопоказ, але продаватимуть не більше 60 квитків на один сеанс.

Про це повідомляє “Полтавщина” з посиланням на  власника мережі кінотеатрів Wizoria (Конкорд, Колос, Миргород) у Полтаві та Миргороді Андрія Соколова.

— 11 березня відбулися збори Союзу кінотеатрів України, де були прийняті рекомендації щодо заходів безпеки від зараження коронавірусом глядачів та персоналу. По-перше, ми дійшли до згоди, що демонстрація фільмів юридично не є масовим заходом, однак із розумінням поставилися до ситуації. Тому вирішили вдатися до таких заходів безпеки: продавати не більше 60 квитків на один сеанс, забезпечити медичними масками персонал, проводити вологе прибирання із дезінфекційними засобами двічі на день, забезпечити засобами дезінфекції туалетні кімнати, придбати засоби дистанційної термометрії, не допускати до кінотеатрів глядачів та персонал, які мають симптоми вірусної інфекції, — повідомив Андрій Соколов.

У кінотеатрах Multiplex також повідомили, що не скасовують сеанси. На гарячій лінії Multiplex розповіли що, можна купляти квитки заздалегідь — в разі повної заборони сеансів, кошти повернуть. Якщо кіносеанси скасують, то на сайтах кінотеатрів не продаватимуть квитки.