Невідомі на авто з військовими номерами скоїли збройне пограбування на трасі Київ-Харків

6 липня під вечір на автотрасі Київ-Харків поблизу села Білоцерківка Великобагачанського району Полтавської області розігрався цілий детектив, пишуть “Факти”.

– Випадковим свідком цієї історії, яка могла закінчитися трагічно, виявився мій друг Сергій, – розповів «ФАКТАМ» журналіст «Дорожнього контролю» Геннадій Фетисов. – На його очах сріблястий «Мерседес» з тонованими стеклами і з чорними військовими номерами підрізав «Жигулі», які рухалися в бік Хоролу. З крутої іномарки вийшло чотири або п’ять чоловіків у камуфляжній формі і в масках, які силою витягли водія і пасажирів «Жигулів», заштовхавши їх в свій автомобіль.

Після цього один з «загарбників» сів у вилучену машину, і обидва транспортні засоби рушили далі. Кілометрів через п’ять в безлюдному місці викрадачі разом з жертвами звернули в лісосмугу.

Прибувши після повідомлення журналіста на місце події, правоохоронці прочесали лісосмугу, в якій виявили лежачими трьох чоловіків із зав’язаними руками-ногами і заклеєними скотчем ротами.

«Зі слів потерпілих, у них відібрали пристойну суму грошей в доларах, – повідомив начальник відділу комунікацій ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв. – Проводятся оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, які вчинили злочин».

Деталі операції в поліції не розголошують