У Полтаві дезінфікують ринки

У Полтаві почали дезіфнфекцію комунальних ринків. Таке рішення прийняли вчора під час засідання оперативного штабу з протидії та профілактики поширення коронавірусу. Про те чим, як і навіщо обробляють прилавки та торгові місця ринків розповів Начальник обласної лікарні ветеринарної медицини Владислав Кульбаш:

— Фахівці полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проводять профілактичну дезінфекцію ринків та торговельних майданчиків. Працюють ранцевими оприскувачами. Використовують 25% Віросан-макс, який дозволений для використання у харчовій промисловості.

Сьогодні планово працюватимемо на Південному, Центральному, Артемівському ринках та на Юрівці. Розчин не є токсичним для людей та тварин, дозволений для використання у присутності людей, протягом 30 хв розкладається на вуглекислоту та воду.

Крім коронавірусу він вбиває збудників африканської чуми свиней, пташиного грипу, вірусу сказу, туберкульозу, сальмонельозів, орнітозу тощо цей перелік дуже великий. Ми готові обробляти всі ринки – дезінфектанту у нас з запасом.