У Полтавській області 29 людей перебувають у самоізоляції через коронавірус

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак під час брифінгу повідомив, що у двох жителів Полтавської області, які проходили тест на наявність коронавірусу, виявили ГРВІ й грип. Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної державної адміністрації.

“Після проведення ПЦР-діагностики на COVID-2019 у жителів Полтави та Кременчука не виявили ознак захворювання на коронавірус… Пацієнт із Кременчука наразі перебуває в лікарні з діагнозом “гостра респіраторна вірусна інфекція”. Стан здоров’я задовільний. У полтавця виявили грип типу B, і тепер він лікується у стаціонарі”, – йдеться у повідомленні.

Наразі у Полтавській області на самоізоляції перебувають 29 осіб, серед них 14 людей у Полтаві, 15 – на території області.

“Я хотів би попросити всіх мешканців регіону – не треба без потреби викликати бригади швидкої допомоги. Останніми днями почастішало викликів, які не завжди виправдані. Будь ласка, ставтеся з відповідальністю, адже подібні випадки витрачають ресурси екстреної допомоги”, – підкреслив Лисак.