Для Полтавщини замовлено 10 тисяч тестів на коронавірус

Щодо ситуації з коронавірусом, то на Полтавщині ситуація стабільна. Лікарні працюють у штатному режимі. Про це повідомили на брифінгу в ОДА. Тих, хто захворів на ГРВІ просять дотримуватися загальних правил гігієни.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА:

– Хотів би ще раз наголосити, що той, хто є хворий в кімнаті, перш за все, треба надіти маску, провітрювати, робити вологе прибирання, застосовуючи хлорсодержащі речовини. Тобто це головне, але саме головне, це сьогодні дотримання особистої гігієни.

На область замовлено близько 10 тисяч тестів на коронавірус, – зауважив Віктор Лисак. У перше чергу, ними забезпечать обласну інфекційну лікарню та бригади екстреної медичної допомоги. Потім їх отримає кожен лікувально-профілактичний центр.

Щодо ситуації із ГРВІ, то – говорять, рівень захворюваності знижується.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА:

– Полтавська область є нижчим порогом, рівень захворюваності зменшився в порівнянні з минулим тижнем на 18 %, рівень госпіталізації сьогодні залишається сталим.

На брифінгу запевнили, лікарняні листи заклади медичного обслуговування надаватимуть дистанційно. Усіх, хто повернувся за кордону просять звертатися на гарячу лінію.Без зайвої потреби не відвідувати людних місць.