У Кременчуці – епідемія самогубств

Справжня епідемія самогубств сколихнула наддніпрянське місто. За останні два тижні у Кременчуці сталося дев’ять самогубств (в одному з випадків жертва вижила).

Ось хронологія випадків суїцидів, починаючи з 26 червня:

26 червня покінчив з життям, повісившись у себе у дворі, чоловік 1991 р.н.

27 червня тіло 81-річної жінки виявили під будинком, де вона проживала. Висновок поліції – суїцид.

Того ж дня спробу самогубства вчинила жінка 1924 р.н. народження. Вона викинулася із балкону на 8-му поверсі, однак впала на мотузки для білизни поверхом нижче. Жінку врятував сусід та випадкові перехожі.

29 червня 81-річна жінка випала з вікна 8-го поверху. У поліції заявили про самогубство.

3 липня повісилася у своїй квартирі кременчужанка 1935 р.н.

5 липня знайшли повішеною в своєму домі 46-річну кременчужанку.

8 липня місцеві ЗМІ заявили про смерть через повішення у різних мікрорайонах міста відразу двох чоловіків.  Однин з них 1947 року народження, другий – 1956.

І ось сьогодні вранці, 9 липня, сайт КременчукТудей повідомив про черговий випадок – вчора ввечері на проспекті Лесі Українки з вікна викинувся 33-річний чоловік.

У Кременчуці надзвичайно стурбовані такою тенденцією.  Наголошується, що з початку року сталося вже не менше 36 самогубств.  У соцмережах кременчужани називають різні причини. Одні кажуть, що винен низький рівень життя, інші вбачають причини у психічних загостреннях через повний місяць та сонячне сонцестояння.  Припускають навіть, що в усьому винен сморід кременчуцьких підприємств.